Par mums

 

NEKAS MŪS NESPĒJ APTURĒT CEĻĀ UZ MĒRĶIEM, SAPŅIEM UN RĪTDIENU!
LUCAVSALA

Sieviešu skrējiens vienmēr ir bijis īpašs ar norises vietu un tās radīto atmosfēru. Arī šis gads nebūs izņēmums - mūsu dāmas būs pirmās, kas dosies tik dalībniekiem bagātīgā skrējienā Lucavsalas teritorijā.


SIEVIEŠU SPĒKS


Neviena, kas ir piedalījusies vai (tāpat kā apmeklētāji) iepriekšējo gadu skrējienus nespēs noliegt - unikālā un neaizmirstamā skrējiena atmosfēra ir tā lielākais spēks un gandarījums! To ir jāizbauda, lai saprastu un sajustu

Šogad, kā jau katru gadu rūpējamies par jauniem pārsteigumiem trasē un sacensību norises vietā. Ko darīt būs gan skrējiena dalibniecēm, gan bērniem un atbalstītājiem. Spēles, rotaļas, konkursi, aktivitātes un daudz kas cits - tie ir skriešanas svētki sievietēm, bet sporta svētki ik vienam.

Ja meklē papildus iedvesmu, lai pievienotos mūsu pulkam, iesakām paciemoties mūsu vēstnešu sadaļā, lai redzētu, ka šeit nav runa par ātrākajiem vai godalgotākajiem skrējējiem, bet mums visām kopējā, aizraujošā aktīva dzīvesveida aktivitātē.


Kopā ar veselības partneri


Šogad esam sajūsmā par satikšanos ar mūsu lieldraugu Euroaptieka, kuriem tāpat kā mums rūp aktīvs dzīvesveids, kustības prieks un veselība!

Kopā būsim gan trasē gan sacensību centrā, kur Euroaptieka zīmoli būs parūpējušies par daudziem un dažādiem pārsteigumiem un izklaides iespējām.

Tiekamies trasē!

PIEVIENOJIES MUMS